Babystart FertilCheck Kadın Kısırlık Testi Hakkında;

Babystart FertilCheck Kadın Kısırlık Testi, kadınların doğurganlığı azaltıp azaltmadıklarını belirlemelerine olanak tanıyan basit bir tarama testidir. Bu hızlı ve güvenilir test, idrarda Folikül Uyarıcı Hormonun (FSH) yüksek düzeylerini tespit ederek çalışmaktadır. Bu düşük yumurtalık rezervinin bir göstergesidir. Test kitleri %99 doğruluk gösterir.

Babystart FertilCheck Kadın Kısırlık Testi, kadınların doğurganlık potansiyellerini kendi evlerinin konforunda özel ve gizli bir şekilde test etmelerini sağlar.

Kimler FertilCheck Kadın Kısırlık Testi kullanmalı?

Bir kadının doğurganlığı yaşı 30' a geldikten sonra azalmaya başlar ve düşüş menopoza girene kadar yavaş yavaş hızlanır. Doğurganlıktaki bu azalma, FSH hormonundaki (folikül uyarıcı hormon) benzer kademeli bir artışa yansır. Yükselen FSH seviyeleri azalan fertilite ile ilişkili olma eğilimindedir. FSH hormonu, düzensiz periyotlu kadınlarda ve kadın yaşlandıkça sürekli olarak artacaktır. Menopoz yaklaştıkça seviyeler özellikle yükselir ve prei-menopoz için erken uyarı sistemi olarak hareket eder.

 


.
Babystart Türkiye - Tüm Hakları Saklıdır. 2018
FertilTR Üreme Sağlık Ürünleri Dış Tic. Şti.
.