Babystart FertilCare Besin Desteği Hakkında;


- Kadın üreme sağlığı için formüle edilmiştir. FertilCare hormonları dengeler ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini destekler.

Kimler FertilCare Kullanmalı ?

Bir çift, bir aile kurmak için karar verdiğinde, her ikisi için de yaşam tarzlarını gebe kalma şansını destekleme ve genel sağlıklarını korumaları için düzenlemeleri iyi bir fikirdir.

FertilCare, besin desteği babystart serisinin bir parçasıdır ve anne folat durumunun arttırılması için uzmanlıkla formüle edilmiş ve bebek isteyen kadınları besleyici olarak destekleyen amino asitleri içeren multivitamin ve mineral gıda takviyesidir.

FertilCare içerik :
Calcium Carbonate Prep. (Maltodextrin), Magnesium Oxide, Bulking Agent (Cellulose E460 (i)), L-Arginine Hydrochloride, Ascorbic Acid Prep. (Ascorbic Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose) (Vit. C), Tablet Coating ((Polyvinyl Alcohol, Colour (Titanium Dioxide), Polyethylene Glycol, Colour (Iron Oxide), Talc)), Ferrous Fumerate (Iron), L-Taurine Prep. (Silicon Dioxide), DL-Alpha-Tocopherol Acetate Prep. (Silicon Dioxide) (Vit. E), Nicotinamide (Vit. B3), Zinc Oxide, Pyridoxine Hydrochloride (Vit. B6), Anti-Caking Agents: (Silicon Dioxide, Magnesium Stearate), Beta Carotene (Modified Food Starch, Corn Starch, DL-Alpha-Tocpherol), Calcium Pantothenate (Vit. B5), Thiamine Mononitrate Prep. (E464, Hydroxypropylmethyl Cellulose) (Vit. B1), Vitamin D3 Prep. (Maltodextrin, Starch, Sucrose, Cholecalciferol) (Vit. D), Copper Sulphate, Riboflavin (Vit. B2), Vitamin K1 Prep. (Maltodextrin) (Vit. K), Folic Acid, Potassium Iodide, Sodium Selenate (Selenium), Cyanocobalamin (Vit. B12)

 


.
Babystart Türkiye - Tüm Hakları Saklıdır. 2018
FertilTR Üreme Sağlık Ürünleri Dış Tic. Şti.
.