Babystart FertilMan Besin Desteği Hakkında;

x Erkek üreme sağlığı için formüle edilmiştir x Sperm gelişimini ve kandaki tetesteron seviyesini destekler x Yüksek dereceli bir L-Carnitine olan Carnipure içerir.

Bir çift, bir aile kurmak için karar verdiğinde, her ikisi için de yaşam tarzlarını gebe kalma şansını destekleme ve genel sağlıklarını korumaları için düzenlemeleri iyi bir fikirdir.

FertilMan, besin takviyelerinin babystart serisinin bir parçasıdır ve erkek üreme sağlığı için besin desteği sağlamak için ustalıkla formüle edilmiş amino asitli bir multivitamin ve mineral gıda takviyesidir.

Kimler FertilMan Kullanmalı ?

Bebek isteyen çiftlerde erkeğin üretkenlikle ilgili vitamin, mineral ve amino asit alımını desteklemek isteyenler kullanmalıdır.

FertilMan içerik :
(Calcium Carbonate Prep (Calcium Carbonate, Maltodextrin), Cellulose), L-Arginine HCL, L-Carnitine L-Tartrate (Carnipure®), Magnesium Oxide, Ascorbic Acid Prep (Ascorbic Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose), Coating (Polyvinyl Alcohol, Colour (Titanium Dioxide), Polyethylene Glycol, Colour (Indigo Carmine), Talc), Vitamin E Prep (DL-Alpha Tocopherol Acetate, Silicon Dioxide), L-Taurine Prep (L-Taurine, Silicon Dioxide), Ferrous Sulphate, Anti-Caking Agent (Magnesium Stearate), Zinc Oxide, Nicotinamide, Pyridoxine Hydrochloride, L-Seleno Methionine Prep (L-Seleno Methionine, Di-Calcium
.

 


.
Babystart Türkiye - Tüm Hakları Saklıdır. 2018
FertilTR Üreme Sağlık Ürünleri Dış Tic. Şti.
.