Babystart FertilMan PLUS Besin Desteği Hakkında;

x Erkek üreme sağlığı için formüle edilmiştir x Sperm gelişimini ve kandaki tetesteron seviyesini destekler x Yüksek dereceli bir L-Carnitine olan Carnipure içerir.

Bir çift, bir aile kurmak için karar verdiğinde, her ikisi için de yaşam tarzlarını gebe kalma şansını destekleme ve genel sağlıklarını korumaları için düzenlemeleri iyi bir fikirdir.

FertilMan, besin takviyelerinin babystart serisinin bir parçasıdır ve erkek üreme sağlığı için besin desteği sağlamak için ustalıkla formüle edilmiş amino asitli bir multivitamin ve mineral gıda takviyesidir.

Kimler FertilMan Plus Kullanmalı ?

Bebek isteyen çiftlerde erkeğin üretkenlikle ilgili vitamin, mineral ve amino asit alımını desteklemek isteyenler kullanmalıdır.

FertilMan Plus içerik :
(Calcium Carbonate Prep (Calcium Carbonate, Maltodextrin), L-Carnitine L-Tartrate (Carnipure®), Bulking Agent (Cellulose), Coating (Polyvinyl Alcohol, Colour (Titanium Dioxide), Polyethylene Glycol, Talc), L-Arginine HCL, Ascorbic Acid Prep (Ascorbic Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose), Magnesium Oxide, Vitamin E Prep (DL-Alpha Tocopherol Acetate, Silicon Dioxide), Anti-Caking Agent (Magnesium Stearate), L-Taurine Prep (L-Taurine, Silicon Dioxide), Ferrous Fumarate, Co-Enzyme Q10, Anti-Caking Agent (Silicon Dioxide) Zinc Oxide, Nicotinamide, Pyridoxine HCL, Calcium Pantothenate, Vitamin D3 Prep (Maltodextrin, Starch, Sucrose, Cholecalciferol), Thiamin Hydrochloride, L-Glutathione, Riboflavin, Beta Carotene Prep (Modified Food Starch, Corn Starch, DL-Alpha-Tocopherol, Beta Cartotene), Copper Sulphate, Cyanocobalamin Prep (Di-Calcium Phosphate, Cyanocobalamin), Folic Acid, Sodium Selenite.

 


.
Babystart Türkiye - Tüm Hakları Saklıdır. 2018
FertilTR Üreme Sağlık Ürünleri Dış Tic. Şti.
.