FertilSafe PLUS nedir ?

FertilSafe PLUS, doğal hamileliği destekleyen, sperm dostu bir vajinal nemlendiricidir.
 

Kimler FertilSafe
PLUS kullanmalı ?

İlişki sırasında bir yağlayıcı kullanmak zorunda kalan ve hamileliği planlayan bir çift, FertilSafe  PLUS kullanmalıdır . FertilSafe  PLUS spermlere zarar vermeyecek ve spermlerin yumurtayı döllemesi için kadındaki doğal servikal sıvılarını taklit edecek şekilde ustaca formüle edilmiştir.
 

FertilSafe PLUS ne işe yarar ?

Çoğu vajinal nemlendiricilerin, jellerin, yağlandırıcıların sperm ve embriyo üzerinde zararlı etkileri olduğu klinik çalışmalarla tespit edilmiştir. FertilSafe PLUS, Maris Sal - ( Ürdün Ölü Denizden elde edilen doğal bir tuz ) doğal  tuz sayesinde ve magnezyum iyonları sayesinde spermlerin hücre yapılarını güçlendirir. Bu sayede spermlerin daha güçlü bir şekilde, yumurtaya doğru olan yolculuğunda, onlara büyük destek sağlayarak, döllenmenin gerçekleşmesine yardımcı olur.

Ayrıca, kadınlarda ovulasyon(yumurtlama) dönemlerinde serviks tarafından sümüksü bir sıvı (mukus) salgılanır. Bu sümüksü sıvı spermlerin rahimde kalmasını sağlamakta ve döllenmeye yardımcı olmaktadır. FertilSafe PLUS ' ın 7.2 pH dengesi bu sümüksü sıvıya en uygun yapıdadır. Bu sebeple doğal hamileliği destekleyen, benzersiz bir üründür.

Ürünümüzü kullanırken size tam güven vermek için, FertilSafe PLUS Paraben ve Glycol içermez. FertilSAfe PLUS, ingiltere' de Androloji Kliniği tarafından test edilip onaylanmıştır.


 
.
Babystart Türkiye - Tüm Hakları Saklıdır. 2018
FertilTR Üreme Sağlık Ürünleri Dış Tic. Şti.
.